Akademická licence Microsoft Imagine (dříve Microsoft DreamSpark)

Stránky pro studenty o možnostech využívání programu Microsoft Imagine PremiumMicrosoft Imagine Premium (dříve Midrosoft Dreamspark)

Microsoft Imagine Premium (dříve Microsoft DreamSpark resp. MSDN AA) je licenční program určený pro vysoké školy, který umožňuje akademickým pracovníkům a studentům využívat nejnovější software pro účely výuky, výzkumu a vývoje.

Registrace

Registrovat se mohou pouze studenti informatiky, tj. studenti bakalářškých oborů a učitelství s kombinací informatiky.

Klikněte na nabídku Sign In, ve spodní části vyberte tlačítko Register, do vstupního pole zadejte Vaše studentské číslo a dejte Continue

Důležité informace

  • Studenti účastnící se kurzů si mohou bezplatně stáhnout software do svých osobních počítačů a používat jej k práci týkající se kurzů a osobních projektů.
  • Programový software může být používán pouze k výuce, nikoli k ziskovému výzkumu nebo k provozování infrastruktury oddělení.
  • Stažený software nesmíte použít pro vývoj softwaru za účelem dosažení zisku.
  • Stažený software nesmíte předávat dalším osobám.
  • Po ukončení studia je možné software nadále využívat v souladu s licenčními podmínkami. 
  • Software mohou stahovat pouze studenti ve standardní době studia, studenti prodlužující studium mohou o prodloužení platnosti účtu zažádat katederního správce
  • Při registraci uvádějte jako emailový kontakt fakultní emailovou adresu. Účty neodpovídající tomuto požadavku budou odstraněny.

Bližší informace o programu lze nalézt na adrese: DreamSpark Premium .
Doporučuji pečlivě přečíst licenční ujednání!

Portál pro Microsoft Imagine Premium je k dispozici na adrese  http://goo.gl/RoxCpM (plná adresa http://e5.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?ws=b95a1719-a78b-e011-969d-0030487d8897)

Upozornění: Od 23.2.2015 je z bezpečnostních důvodů registrace nových uživatelů omezena. O aktivaci účtu je možno požádat pouze osobně u V. Šimandla po předložení průkazu totožnosti.

Mgr. Václav Šimandl, Ph.D.