Soutěž Studentská inovace praxí 2014

Velký úspěch naší studentky Lenky Vopálenské!

Studentská inovace praxí 2014

V letošním 4. ročníku soutěže Studentská inovace praxí, která se konala 23. 4. v rámci Pedagogických dnů 2014 pod záštitou děkana PF JU, dosáhla velkého úspěchu naše studentka 1. ročníku navazujícího studia matematiky a informatiky Bc. Lenka Vopálenská. Se svou prezentací vyučovací hodiny na téma Inovace ve výuce informatiky, která byla realizována v 9. ročníku na ZŠ Nerudova a jejíž náplní byla výuka programování s využitím programovacího nástroje Scratch, zvítězila v kategorii Učitelství přírodovědných předmětů. K tomuto úspěchu jí srdečně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci katedry informatiky. Poděkování také patří učiteli informatiky na ZŠ Nerudova Mgr. Radovanu Mikešovi a studentovi Bc. Lukášovi Filipovi za pořízení videozáznamu.

Příprava na vyučovací hodinu

Ukázkový projekt žáků

Sestřih videozáznamu vyučovací hodiny: