Den otevřených dveří na KIN

v pátek 12. 1. 2018.

Den otevřených dveří na KIN

V pátek 12. 1. 2018 se koná na katedře informatiky (i na celé fakultě) Den otevřených dveří.

Prezentace vedoucího katedry s informacemi o možnostech studia a přijímacích zkouškách bude probíhat ve dvou termínech - v 8:30 a 10:00 vždy na učebně č. 136 (v přízemí budovy v Jeronýmově ulici na konci chodby za prosklenými dveřmi).

Od 8:00 do 12:00 pak budou průběžně probíhat na multimediální učebně č. 136 a v přilehlých prostorách v přízemí budovy v Jeronýmově ulici na konci chodby za prosklenými dveřmi ukázky 3D tisku, bezkontaktního ovládání počítače gesty pomocí technologie Leap Motion, prací studentů při programování robotů a robokoulí apod.

Zájemci si budou moci vyzkoušet výukové informatické aplikace, novinky v oblasti technologií a jejich výuky, se kterými se na katedře pracuje a také si promluvit se současnými studenty o jejich zkušenostech se studiem na naší katedře.